Z ogromną przyjemnością zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów, które odbędą się 7 i 8 lutego w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkich zainteresowanych ofertą naszej firmy zapraszamy na stoisko A5.Zbliżające się Targi to impreza obowiązkowa dla tych którzy planują zakup nieruchomości w Poznaniu i okolicach. Szeroki wybór ofert mieszkań i domów, doradcy finansowi, pośrednicy obrotu nieruchomościami, wartościowe bezpłatne prelekcje to główne atrakcje wiosennej edycji targów. Warto spotkać się bezpośrednio z wystawcami i uzyskać informacje o inwestycji z pierwszej ręki, a nawet wynegocjować rabat!
Link do strony Targów


W dniach 06-07 września 2014 odbyła się kolejna edycja Wielkopolskich Targów Mieszkań i Domów. Wszystkim klientom bardzo dziękujemy za tak liczne odwiedzenie stoiska IKA HOUSE i zainteresowanie naszą ofertą. Jednocześnie pragniemy już dzisiaj zaprosić wszystkich zainteresowanych zakupem nieruchomości na kolejną edycję, która odbędzie się w dniach 07-08 lutego 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, hala nr 3.


Z ogromną chęcią zapraszamy wszystkich zainteresowanych na targi Mieszkan i Domów, które odbędą się 6 i 7 września w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zainteresowanych ofertą naszej firmy zapraszamy na stoisko nr A5.


Od stycznia 2014 roku rusza nowy program dopłat do mieszkań i domów zakupionych na rynku pierwotnym.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.mieszkaniedlamlodych.pl


Szanowni Klienci,
W dniach 07-08 września 2013 odbyła się kolejna edycja Wielkopolskich Targów Mieszkań i Domów. Wszystkim klientom gorąco dziękujemy za tak liczne odwiedzenie stoiska IKA HOUSE i zainteresowanie naszą ofertą. Jednocześnie pragniemy już dzisiaj zaprosić wszystkich obecnych i przyszłych klientów na kolejną edycję, która odbędzie się w dniach 22-23 marca 2014 roku.

targi_1 targi_2

Zapraszamy wszystkich serdecznie na Targi Mieszkań i Domów w dniach 7-8 września do hali MPT w Poznaniu na stoisko IKA House (Hala 3, Stoisko 12A). Zbliżające się Targi to impreza obowiązkowa dla wszystkich którzy planują zakup nieruchomości w Poznaniu i okolicach. Szeroki wybór ofert mieszkań i domów, doradcy finansowi, pośrednicy obrotu nieruchomościami, wartościowe bezpłatne prelekcje to główne atrakcje jesiennej edycji targów. Nie trzeba marnować czasu by odwiedzać biura sprzedaży poszczególnych deweloperów oraz banki – można to zrobić w jednym miejscu i czasie właśnie na targach. Zamiast przeglądać portale i wertować gazety – warto spotkać się bezpośrednio z wystawcami i uzyskać informacje o inwestycji z pierwszej ręki, a nawet wynegocjować rabat!
Link do strony Targów


W dniach 18-19 maja 2013 odbyła się kolejna edycja Targów Mieszkaniowych “Dom, Mieszkanie, Wnętrze”. Wszystkim obecnym i przyszłym klientom gorąco dziękujemy za odwiedzenie stoiska Ika House oraz serdecznie zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się już we wrześniu.

targi_1 targi_2 targi_3

Już w maju zapraszamy na kolejną edycję targów mieszkaniowych redNet ”DOM MIESZKANIE WNĘTRZE” Hala MTP w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013 by IKA House. All rights reserved. Projekt i wykonanie Agencja Interaktywna ionAD.